Hakkımızda - Ege Mavisi Basketbol

BASKETBOL AŞKTIR!

2016 yılında İsmet Ömer KÜNTAY kuruculuğunda Bakırköy’de Kartaltepe Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda çalışmalarına başlayan Ege Mavisi Spor Kulübü (EMSK) aralıksız bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Ege Mavisi Spor Kulübü olarak en temel amacımız, çocuklarımıza ve gençlerimize basketbolu sevdirmek ve hayat alışkanlıkları olmasını sağlamaktır.

Neden Ege Mavisi Basketbol?

Ege Mavisi Spor Kulübü çalışmalarını kaliteli ve doğru eğitim anlayışıyla profesyonel eğitmenler tarafından gerçekleştirmektedir.

Kaliteli Eğitim

Ege Mavisi Spor Kulübü bünyesinde alacağın kaliteli eğitim ile basketbolun doğrularını öğrenebilirsin.

Profesyonel Eğitmenler

Alanında uzman ve sertifikalı antrenörler eşliğinde antrenman yapma imkanı!

Doğru Eğitim

Basketbolun temelini güncel tekniklerle en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

Aile Ortamı

Ege Mavisi Spor Kulübü ailesinin bir parçası olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Takımdaşlık

Basketbol bir takım oyunu ve takım arkadaşların seni bekliyor!

Keyifli Zaman

Basketbola dair her şeyi öğrenirken, keyifli zaman geçirme şansına sahipsin!

Ege Mavisi Spor Kulübü
Basketbol Okulu Seni Bekliyor!

Çocukların basketbola dair temel gereklilikleri öğrendikleri basketbol okulu çalışmaları birçok açıdan oldukça yararlıdır. Yeni arkadaşlar edinmek, yeni bir şeyler denemek, eğlenmek gibi bir çok etken çocukların gelişiminde büyük etki yaratıyor. Uzman ve yüksek deneyim sahibi ekipler tarafından oluşturulan ortamlarda çocuklar hem basketbolda hem sosyal hayatlarında daha başarılı ve bilinçli hale gelmektedir.

BAKIRKÖY BASKETBOL OKULU

Ege Mavisi Spor Kulübü Bakırköy Basketbol Okulu çalışmalarında temel spor ve basketbol eğitimini vermektedir. Bu sayede gelecek nesillerin en sağlıklı şekilde spor ve basketbol altyapılarının oluşmalarını amaçlamaktadır.

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde basketbol okulu çalışmalarını sürdüren Ege Mavisi Spor Kulübü kendini kanıtlamış antrenörleri ile çocuğunuzun kişisel gelişimine katkı sağlayabilecektir. Kulübümüz bünyesinde sporcularımıza verdiğimiz kaliteli eğitim ile birlikte onların hem fiziksel hem de zihinsel anlamda daha da gelişmelerine yardımcı oluyoruz.